وبلاگ اختصاصی

مجری ذیصلاح
مهندسی

مشاغل مهندسی با رتبه برتر در سال 2022

مشاغل مهندسی با رتبه برتر در سال 2022

اگر فردی هستید که می‌خواهید مهندسی را به عنوان شغل خود دنبال کنید، به جای درستی آمده‌اید. بینش شغلی به شما کمک می کند تا تعیین کنید کدام مشاغل در موضوع انتخابی شما برای دنبال کردن عالی هستند. اساساً بر اساس پیش‌بینی افزایش فرآیند و حقوق رایج، جایگزین‌های وظایف متعددی در رشته مهندسی وجود دارد که ثبات شغلی را فراهم می‌کند. در این مقاله، هشت مورد از گزینه‌های حرفه‌ای استثنایی را در حوزه مهندسی برای سرنوشت مورد بحث قرار می‌دهیم که به شما کمک می‌کند تا تعیین کنید کدام شغل را دنبال کنید. بنابراین به ما اجازه دهید تعقیب و گریز را کاهش دهیم و حرفه های مهندسی عالی را در سال 2022 بررسی کنیم.

 • مهندسی هوافضا
  حقوق مشترک: 62548 دلار طبق 12 ماه
  در اولین بررسی مشاغل مهندسی با رتبه برتر در سال 2022 به مهندسی هوافضا می پردازیم .تکنسین‌های مهندسی هوافضا به مهندسان هوانوردی با کار و نگهداری دستگاهی که برای توسعه، نگاه کردن، تولید و حفظ هواپیماها و فضاپیماهای جدید استفاده می‌کنند، کمک می‌کنند. مسئولیت‌های مشترک شامل ساخت و نگهداری ماشین‌های هواپیما، نگاهی به مراکز، ساخت و نصب سیستم‌ها و اجزای مورد استفاده در بررسی دستگاه‌ها، اجرا و کالیبره کردن سیستم‌های کامپیوتری، اطمینان از اجرای مناسب و روان ارزیابی‌ها، ثبت آمار از ارزیابی‌ها، برنامه‌نویسی و شبیه‌سازی‌های لپ‌تاپ است. ، انتقال یافته ها و پیامدهای امتحانات به مهندسان هوانوردی، قرار دادن وسایل در هواپیما و فضاپیما و سیستم های ردیابی هواپیما برای گارانتی دلپذیر.
 • مهندس دریایی
  درآمد مشترک: 78 دلار، 867 دلار همراه با سال
  در دومین بررسی مشاغل مهندسی با رتبه برتر در سال 2022 به مهندسی دریایی می پردازیم مهندسان دریایی سازه های داخلی را طراحی می کنند، می سازند، بازرسی می کنند و نگه می دارند که ماشین های مورد استفاده در آب مانند قایق های بادبانی، کشتی ها، زیردریایی ها، تانکرها و فروشندگان هواپیما را کار می کنند. آنها ممکن است برای سیستم هایی که برق، فرمان، گرمایش، سرمایش، تهویه و هیدرولیک را کنترل می کنند که موتورها می خواهند به خوبی کار کنند قابل شارژ باشند. آنها همراه با معماران نیروی دریایی کار می کنند که شکل و فرم معماری موتورهایی را که سازه های مهندس دریایی را احاطه کرده طراحی و می سازند.
 • مهندسی زیست پزشکی

میانگین درآمد: 74,405 دلار بر اساس 12 ماه

 • در سومین بررسی مشاغل مهندسی با رتبه برتر در سال 2022 به مهندسی زیست پزشکی می پردازیم
 • مهندسان زیست پزشکی مفاهیم مهندسی را با اصول علم ارگانیک و علمی ادغام می‌کنند تا دستگاه‌ها، سیستم‌ها، ساختارهای لپ‌تاپ و برنامه‌های نرم‌افزاری را برای سازمان‌های بهداشتی طرح‌بندی و توسعه دهند. تعهدات فرآیندی آنها شامل مقایسه، قرار دادن، نگهداری و تعمیر ابزارهای زیست پزشکی و آموزش کارشناسان علمی در مورد استفاده صحیح از چنین تجهیزاتی است. آنها همچنین گزارش های فنی تهیه می کنند و مقالات مطالعاتی می نویسند و یافته های خود را برای همکاران، دانشمندان، شبکه پزشکی و عموم مردم مستند می کنند.

  • مهندس شیمی
   میانگین سود: 90,442 دلار در هر 12 ماه
   در چهارمین بررسی مشاغل مهندسی با رتبه برتر در سال 2022 به مهندسی شیمی می پردازیم . مهندسان شیمی مفاهیم شیمی، زیست شناسی، ریاضیات و فیزیک را برای روشن کردن مسائل مربوط به تولید یا استفاده از مواد شیمیایی، سوخت، قرص، غذا و کالاهای مختلف ترکیب می‌کنند. مسئولیت‌های غیرمعمول شامل کسب دانش برای طراحی و گسترش روش‌ها و سیستم‌های جدید برای تولید، برنامه‌ریزی، و آزمایش تکنیک‌های تولید و درمان فرعی است.
  • مهندس کشاورزی

  حقوق مشترک: 80756 دلار طبق 12 ماه

 • در پنجمین بررسی مشاغل مهندسی با رتبه برتر در سال 2022 به مهندسی کشاورزی می پردازیم
 • مهندسین کشاورزی، سیستم‌ها، ماشین‌آلات، ابزارها و سیستم‌های مرتبط با کشاورزی و کشاورزی را طراحی، گسترش، نگاهی و نظارت بر آن می‌کنند. مسئولیت‌های آن‌ها همچنین ممکن است شامل طراحی افزودنی‌ها و دستگاه‌های ماشین‌آلات کشاورزی و در عین حال آزمایش آنها برای اطمینان از عملکرد صحیح آنها، طراحی و نظارت بر پوشش گیاهی و عملیات تولیدی غذا، برنامه‌ریزی و هدایت توسعه سیستم‌های توزیع انرژی برق روستایی، و طراحی سازه هایی برای خرید و سیستم گیاهان برای سکونت حیوانات.

  • مهندس هوانوردی
   میانگین سود: 101,857 دلار مطابق با 12 ماه
   در ششمین بررسی مشاغل مهندسی با رتبه برتر در سال 2022 به مهندسی هوانوردی می پردازیم .مهندسان هوانوردی طراحی، تولید و آزمایش هواپیماها، فضاپیماها، موشک ها و ماهواره ها را هدایت و هماهنگ می کنند. آنها همچنین پیشنهادها را برای امکان‌سنجی فنی و اقتصادی ارزیابی می‌کنند، طرح‌های خاصی را رعایت قوانین زیست محیطی می‌سازند، نمونه‌های اولیه را در طرح‌های خود ایجاد می‌کنند و به آنها نگاه می‌کنند تا مطمئن شوند که به خوبی کار می‌کنند، معیارهای جذابیت و استانداردهای خوشایند را گسترش می‌دهند و محصولات ناکارآمد یا آسیب‌دیده را برای انتخاب بررسی می‌کنند. منبع دردسر و گسترش راه حل ها.
   علم مواد و یادگیری ماشین

  درآمد متوسط: 107000 دلار مطابق با 12 ماه
  علم اطلاعات یک دانش فن‌آوری بین‌رشته‌ای شگفت‌آور است که درک استفاده از الگوریتم‌های تسلط بر ماشین، روش‌شناسی آماری و تحلیل ریاضی را از آمار استخراج می‌کند. فن آوری آمار به انواع مختلفی از قابلیت های فنی، از جمله برنامه نویسی و دانش فنی لپ تاپ، علاوه بر اطلاعات، ریاضیات و تجسم واقعیات نیاز دارد. این موضوع ترکیبی از اطلاعات و مهندسی برنامه نرم افزاری برای جمع آوری،


  تجزیه و تحلیل کنید و حقایق را ارائه دهید تا کاربران علاوه بر این بهتر بتوانند پیشنهادات خود را تشخیص دهند و از آنها استفاده کنند. به عنوان مثال، تحلیلگران می‌توانند کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی سفارشی‌سازی شده را بر اساس حقایقی در مورد اینکه کدام محصولات در دوره‌های منحصربه‌فرد ۱۲ ماهه ارتقاء می‌یابند، ایجاد کنند. مطالعه گجت حوزه‌ای از دانش فنی رایانه‌ای است که نشان می‌دهد چگونه رایانه‌ها را وادار به رفع مشکلات بدون نیاز به برنامه‌ریزی صریح برای انجام آن کنیم. این رشته شامل طیف وسیعی از استراتژی‌ها است که معمولاً به عنوان یادگیری تحت نظارت، بدون نظارت یا تقویتی برچسب‌گذاری می‌شوند. هر کدام از این انواع میلی لیتر دارای مزایا و معایبی هستند. مطالعه به منطقه نیاز دارد در حالی که الگوریتم ها به حقایق انجام می شوند. هر یک از آن شرکت‌های تسلط بر سیستم از مجموعه‌ای از قوانین فوق‌العاده استفاده می‌کنند. الگوریتم ها دستورالعمل هایی برای اجرای یک روش در یادگیری دستگاه هستند. آنها بر روی رکوردها اجرا می شوند تا بتوانند سبک ها را درک کرده و آنها را “تحلیل” کنند.

  مجری ذیصلاح |مهندس مجری ذیصلاح تهران و اراک

  • مهندسی عمران

  میانگین درآمد: 86640 دلار بر اساس سال
  پل ها، جاده ها، سدها، تونل ها و خانه ها همگی با استفاده از مهندسین عمران ساخته می شوند. در حالی که اخبار را تماشا می کنید یا روی سیاستمداران تمرکز می کنید، متوجه خواهید شد که آنها اغلب بر اهمیت حفظ و ایجاد زیرساخت ها تأکید می کنند. به عنوان یک مهندس عمران، ممکن است اغلب در یک دفتر کار کنید – البته در محل فعالیت چیزی که در حال ساختن آن هستید، برای بررسی توسعه خوش بینانه و حل مشکلات ساختاری که ایجاد می شود. همچنین شغلی است که بسته به تخصص شما نیاز به اطلاعات در مورد ریاضی، شیمی و فیزیک دارد. همزمان با داشتن مدرک لیسانس برای حداکثر موقعیت ها، تعداد کمی نیز ممکن است به مدرک تحصیلی نیاز داشته باشند. پیش‌بینی می‌شود رشد فرآیند پیش‌بینی شده طی چند سال آینده تا 6.3 درصد رشد کند. در پایان، روشن کردن چند چیز حیاتی است، پایان دادن به یک مهندس حرفه‌ای آسان نیست، زیرا این حرفه به کار کمی نیاز دارد و با آموزش صحیح، مسیر می‌تواند به تبدیل شدن به آن نزدیک‌تر باشد. یک مهندس موفق و جایگزین بخش!

  نظرات

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *