وبلاگ اختصاصی

Metallic Epoxy Flooring
مهندسی عمران, مهندسی معماری

3 دلیل برای استفاده از کفپوش اپوکسی متالیک در خانه یا محل کار

آیا کفپوش زیبا می خواهید؟ 3 دلیل برای اینکه شما باید کفپوش اپوکسی متالیک را در خانه یا محل کار خود تهیه کنید

آیا تا به حال توجه کرده اید که چگونه یک جفت کفش خوب می تواند ظاهر لباس شما را بهبود بخشد؟ خوب، به روشی مشابه، یک اتاق فقط به زیبایی کف هایش است.

طبقات شما اولین چیزی است که افراد هنگام ورود به خانه یا محل کار شما به آن توجه می کنند. وقتی مردم به طور مداوم از کفپوش شما تعریف می کنند، این نشانه آن است که احتمال بازگشت آنها وجود دارد.

این نوع روانشناسی به همین دلیل است که کفپوش خوب برای یک تجارت ضروری است. هرچه کفپوش شما بهتر باشد، مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد. مجلات دکور نشان می دهد که طراحی کفپوش خوب تجربه کلی مشتری را در فروشگاه های خرده فروشی و هتل ها افزایش می دهد. به این ترتیب، طراحی های خلاقانه کفپوش بسیار تشویق می شود.

مجری کده مجری ساختمان , لیست مجریان نظام مهندسی ساختمان

برای خانه شما، کفپوش خوب ظاهری پیچیده می بخشد که خانواده و مهمانان شما می توانند سال ها از آن لذت ببرند. سه دلیل زیر تاکید می کند که چرا کفپوش اپوکسی متالیک باید اولین انتخاب شما باشد.

اپوکسی فلزی به راحتی تمیز می شود

سایر انواع کفپوش ممکن است به آسانی کفپوش اپوکسی تمیز نشوند. این به این دلیل است که این مواد متخلخل هستند و نشت را جذب می کنند. اپوکسی فلزی غیر متخلخل است و تمیز کردن هر نوع نشت را آسان می کند.

علاوه بر این، تمیز کردن شامل استفاده از مواد شوینده مبتنی بر صابون نیست. و سخت ترین لکه ها را می توان با استفاده از قسمت زبر یک اسفنج ظرفشویی و آب گرم پاک کرد.

اپوکسی فلزی نمای سفارشی تری نسبت به اپوکسی معمولی می دهد

اپوکسی معمولی سطح بافتی مانند اپوکسی متالیک را ارائه نمی دهد. اگر به دنبال کفپوش کاملاً سفارشی برای تکمیل زیبایی اتاق خود هستید، به کفپوش اپوکسی متالیک نیاز دارید.

اپوکسی متالیک چه رنگ آبی مه‌آلود برای اتاق خواب اصلی باشد و چه رنگ‌های تند مانند آلوچه یا شبدری، رنگ و بافت مورد نیاز شما را دارد. یک روکش فوق العاده صاف مانند ساتن ارائه می دهد.

کفپوش اپوکسی
آیا کفپوش زیبا می خواهید؟ 3 دلیل برای اینکه شما باید کفپوش اپوکسی متالیک را در خانه یا محل کار خود تهیه کنید
  1. اپوکسی متالیک بادوام و مقاوم در برابر حملات شیمیایی است

کفپوش های اپوکسی متالیک سال ها به شما خدمت خواهند کرد. آنها در برابر مواد شیمیایی مانند کلر بادوام و مقاوم هستند و همچنین در صورت استفاده در فضای باز می توانند در برابر هوای نامطلوب مقاومت کنند.

با انتخاب این کفپوش به جای چوب یا لمینت می توانید هزاران دلار در دراز مدت پس انداز کنید.

وقتی صحبت از اپوکسی متالیک به میان می آید، انتخاب فقط یک موضوع سبک است. اگر به درستی اعمال شود، بدون توجه به تامین کننده، مزایا یکسان است – و اگر در نشویل زندگی می کنید، پوشش ساخت آمریکا انتخاب شماره یک است.

آنها نرخ نصب مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند و گزینه های متنوع دیگری برای پوشش مجدد بتن برای انتخاب دارند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *