وبلاگ اختصاصی

مهندسی عمران, مهندسی معماری

5 مورد از بدترین مورد ها در کار با بتن

پنج تای تاپ بدترین چیز در مورد کار با بتن چیست؟

کاش به من می گفتند

کار بتن می تواند نابخشودنی باشد. این می تواند شما را آرام، دلخراش، شکسته کند، اگر نه همه چیز را در این بین. این جانور نابخشودنی است که حد و مرزی نمی شناسد. و درست زمانی که فکر کردید از کار کردن با چیزهای خاکستری که با محبت به عنوان گل شناخته می شوند دست کشیده اید، متوجه می شوید که دوباره در چنگال آن کشیده شده اید. اما حقیقت را بگویید، پنج مورد بدترین چیز در مورد کار با بتن چیست؟

بتن

در اینجا کارگزار بتن TOP 5 است:

باران

  1. وقتی باران می بارد، کار بتن متوقف می شود – اساساً به این معنی است که شما نمی توانید درآمدی کسب کنید. خوب نیست.

مجری کده مجری ذیصلاح ساختمان , لیست مجریان نظام مهندسی اراک

“در حال خاموش شدن است”

  1. بتن از بین می رود- و گاهی اوقات منظور ما خاموش، سریع است. همه کسانی که با بتن کار کرده‌اند می‌دانند که وقتی بتن شروع به سخت شدن می‌کند، فقط زمان زیادی برای تکمیل دال خود باقی می‌ماند. و اگر دور و برتان بگردید و طلوع خورشید را تماشا کنید، به احتمال زیاد خیلی دیر کرده اید.

کامیون من کجاست؟

  1. کامیون‌های بتن اغلب دیر می‌آیند – درست است، همه شما آماده‌اید، خدمه‌ای از بتن‌سازان در لیست حقوق و دستمزد هستند و منتظر هستند، و حدس بزنید. بتن کن شما دیر است. یا همان طور که بتن ساز اغلب به شما می گوید: “5 دقیقه فاصله دارد”. این به انگلیسی برای “این می تواند هر زمانی قبل از ناهار باشد”.

آیا برای این کار به من پول می دهند؟

  1. دریافت دستمزد برای کار بتن همیشه به این آسانی نیست – مشتریان و مشتریان همیشه آماده هستند تا در مورد آن بحث کنند. «اسلب من چند ترک دارد»، «این رنگ دقیقاً همان رنگی نیست که می‌خواستم»، یا «منتظر پرداخت پیشرفت بانک هستم»، همه شکایات رایج هستند. بتن‌سازان، اگرچه اولین بار در زنجیره غذایی زمانی که صحبت از ساخت و ساز می‌شود، اغلب می‌توانند تا آخر عمر پایین بیایند، وقتی نوبت به دریافت دستمزد برای کار سختشان می‌رسد.

پشتم داره منو می کشه

  1. همه ما فقط یک پشت و کمر داریم – متأسفانه بیل زدن، ماله‌کشی سطح بتنی کار دشواری است که مستلزم بلند کردن، خم شدن و پیچاندن عضلات پایین کمر است. در نتیجه، بتن‌ریزان به طور سنتی از کمر درد رنج می‌برند. بنابراین، زندگی پس از کار با بتن، اگر آنقدر عمر کنید که متوجه آن شوید، می‌تواند با کمردرد، کاهش تحرک و بازنشستگی همراه با نارسایی‌های جسمی مانع شود.

با هم پنج مورد از بدترین عوامل در کار بابتن را با هم دیدیم

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *